+420 601 327 934

dagmar@dagmarludvickova.cz

Kdo jsem? Co dělám?

Služby duly

Mateřství je nejkrásnější období života ženy a je velmi důležité jak tento životní mezník žena prožije. Cítím, že v naší společnosti chybí pomoc a podpora ženám – matkám. Přitom je pro život ženy velmi důležité, aby prožila těhotenství v klidu, pohodě a svůj porod ve své síle a dle svého přání. Ráda vám pomohu a budu vaší společnicí a podporou na cestě k vašemu spokojenému mateřství, která začne krásným porodem vašeho miminka.

Support Team
Support Team

Kdo jsem? Co dělám?

Služby laktační poradkyně

O kojení stále koluje mezi maminkami, starších generací, ale hlavně mezi odbornou veřejností mnoho mýtů. tyto mýty a jejich předávání často vedou k potížím s kojením či k jeho předčasnému ukončení. Jelikož považuji kojení za nejkrásnější období mateřství, tak vás ráda podpořím a pomohu vám s vyřešením potíží, tak abyste si společné kojení mohli i nadále užívat. Je možné se obracet i s kojením po císařském řezu, s tandemovým kojením.

Kdo jsem? Co dělám?

Nošení dětí a vázání šátků

Kontakt dítěte s rodičem je jednou z jeho nejzákladnějších životních potřeb. Pomohu vám s bezpečným a pohodlným úvazem, abyste si mohli společné nošení užívat. Jsem poradkyní pro nošení dětí a mám bohaté zkušenosti s nošením mých tří dětí. O nošení se dlouhodobě zajímám, jsem jeho velkým nadšencem a aktivně ho provozuji. Předám vám tedy nejen teorii z kurzu nošení, ale také své praktické vychytávky.

Support Team
Support Team

Kdo jsem? Co dělám?

Doprovod k císařskému řezu

Mě služby můžete využít pokud už teĎ víte, že přirozenou cestou rodit vaše miminko nebudete, protože máte nevyhnutelnou indikaci k tomuto způsobu porodu nebo se obáváte, že by váš porod mohl skončit císařským řezem. Pomohu vám s přípravou, aby váš porod císařským řezem byl skvělým zážitkem a pokud to budete potřebovat ráda vás přijdu podpořit do porodnice po porodu císařským řezem.

Kdo jsem? Co dělám?

Masáže Dornova metoda

Masáže jsou nejen příjemné, ale i velmi zdraví prospěšné. Ráda vám pomohu od bolesti, ale i vás ráda jen tak “rozmazlím”. Věnuji se relaxačním a regeneračním masážím celého těla, ale i jeho částí a zabývám se Dornovou metodou.

Support Team